logo

Projekt

 

Ważnym elementem projektowania domu jest projekt dachu. Trzeba zdecydować jaki będzie miał kształt, konstrukcję oraz jakimi materiałami zostanie pokryty. Tutaj ważny jest nie tylko wygląd, ale również właściwości różnych pokryć.

Wycena

 

Bezpłatna wycena materiałów na pokrycie dachowe jak i wykonawstwa na podstawie dostarczonego nam projektu dachu bezpośrednio do biura bądz mailowo. Jeśli nie posiadają Państwo projektu nasz specjalista przyjedzie na budowę zrobi odpowiednie pomiary,doradzi właściwe rozwiązania i na ich podstawie przygotujemy wycenę.

Gwarancja 5 lat

 

Budowa nowego dachu albo wymiana pokrycia to inwestycje, które wiążą się ze znaczącymi dla domowego budżetu kosztami. Warto zwracać uwagę nie tylko na zalety, parametry czy możliwość zastosowania danego materiału budowlanego, ale także warunki gwarancji. Wykonując dach przez naszą firmę nie muszą się Państwo o nic martwić.

Wsparcie techniczne

 

Nasza firma ceni sobie najwyższe standardy produktów i usług, ciesząc się zasłużoną reputacją ze względu na jakość i profesjonalny serwis. Zapewniamy doskonałe wsparcie techniczne, począwszy od pomysłu, przez instalację, po dalsze etapy użytkowania dachu.

O firmie

 

Dachy Szczecin oferują pełną paletę usług w zakresie wykonastwa pokryć dachowych, a ponadto napraw dachów oraz docieplenia poddaszy. Na rynku istniejemy od kilkunastu lat co sprawia, że jesteśmy firmą doświadczoną. Zdobyte doświadczenie daje nam kapitał potrzebny do wykonania nawet najbardziej wymagających zleceń.

Kontakt z nami

 

Dachy Szczecin
Krzysztof Dąbkowski

Monte Cassino 6
70-464 Szczecin

dabkowski6@wp.pl

 

Krzysztof: +48 531 603 223